Nauč se jazyky a potkej nové lidi.
100% ZDARMA!


Registrujte se nyní!
Komunita volné výměny jazyků
1007661
Členové
A Polyglot World
Mluví se o nás!
Media coverage - Polyglot Club

Události Participate in offline and online events

Najdi přátele Najít přátelé pro jazykovou výměnu

Dotazy Ask a language question

Opravy Get corrections from native speakers

Chat online Use our video chat

Services Services Marketplace

Členové


Další události


Mluví se o nás!

Media coverage - Polyglot Club
Type your city:

Opravy


Dotazy


Language tools


Poslední jazykový servis


More information

Ať už je vaše jazyková úroveň nebo vaše národnost, bude náš jazyk výměna sociálních sítí umožňují praktikovat různé jazyky online nebo offline a vytvořit si nové přátele a objevování nových kultur. Naučte se anglicky , španělský , francouzský , Němčina , Číňan , ruský , Arabic , portugalského , italské , Japonština , Tamil , Telugu a libovolném jazyce ZDARMA! Pokud se chcete učit se jazyky, pokud jste úplný začátečník, nebo-li vaše úroveň je pokročilý, pokud se chcete setkat mezinárodní přátelé, jste expat, studentka Erasmus, zeměkoule nebo obchodní cestující, skutečný polyglot nebo prostě zvědavá objevovat nové kultury, pak jste na správném místě!

Najít Jazykové přátele

Najít členy připraveni vám pomoci naučit se svůj oblíbený jazyk a na oplátku, naučit je svůj mateřský jazyk. Například, pokud jste z Francie a chtějí se naučit anglicky, najdete americkou nebo anglickou přítel se učí francouzštinu. Poté můžete buď Practice Online (soukromých zpráv nebo chatu) nebo off-line při tandemových sezení nebo jazyk výměnných schůzkách. Sledujte své přátele, sdílet tipy a učení technik.

Zúčastněte Language Exchange akcích po celém světě

Nabízíme všechny druhy jazykového vzdělávání a kulturní akce u vás povzbudit, abyste mluvit v reálných situacích a setkat se s mezinárodní přátelé, cizinci, místní obyvatelé, studenti, obchodní cestující, couchsurfers ...: podívejte se na naše další třídy, kurzy, semináře, setkání Jazyková výměna, Polyglot kavárny, mezinárodní večírky, výlety a všechny druhy akcí v Francie , Rusko , Velká Británie , Španělsko , Bolívie , Brazílie , Spojené státy , Austrálie , Německo , Portugalsko , Ekvádor , Nizozemí , Itálie , Japonsko , Mexico , China , Ukrajině nebo kdekoli na světě! Pokud máte pocit, že organizátor akce, neváhejte a navrhnout novou akci pro společnost. Můžete se také stát oficiálním správcem Polyglot Club nebo velvyslanec vaší oblasti nebo zemi. Zapojte se s námi!

Opravit Text nebo Sentenses

Využijte náš korekční nástroj ke zlepšení své písemné dovednosti. Při odeslání záznamu nebo malou esej napsaný v jazyce, který se učíte se rodilí mluvčí pomůže zlepšit jejich opravami a připomínky. Uložte opravy ve vašem notebooku je zkontrolovat později. Na oplátku si můžete také pomáhat ostatním členům napravit své texty napsané ve svém rodném jazyce.

Chat online v reálném čase

Použijte náš místnosti zlepšit své psaní. Když vstoupíte do místnosti, jen říct, v jakém jazyce chcete praktikovat a další související členové budou rádi, aby vám pomohl. Pak budete mít živý rozhovor.

Watch language learning videos

Sledujte všechny druhy jazykových videí sdílených komunitou. Tyto videa přizpůsobené vaší úrovni vám pomůže zlepšit své dovednosti poslech s porozuměním, gramatika, slovní zásoba, přízvuk, nebo si své znalosti o kultuře. Přidejte svůj nejlepší videa na vašem profilu, nebo je sdílet se svými přáteli.

Například naše obec může poskytnout:
- Anglický rodilý mluvčí žijící v Paříži , Barcelona nebo Istanbul ,
- Výměnný jazykový setkání v Moscow , Beijing nebo Rio ,
- Mezinárodní párty v New York , Berlin nebo Brusel ,
- Obchodní angličtina nebo konverzace třída Řím , Shanghai , Tunis nebo [ link13> Alžír ,
- Čínská kaligrafie workshop Sousse , Madrid nebo London ,
- Cesta z Paris do Londýna, Mont Saint Michel, Saint Malo, Brusel, La Plagne nebo Amsterdam,
- Všechny druhy videí se učit a procvičovat Francouzština , španělský , Rus , Číňan , portugalský , Arabic , Polish nebo Němčina .

Takže, není času nazbyt, přijďte a připojte se k nám!